PERVINCA YATAK

PERVINCA YATAK

Vısco Yataklarda kullanılan malzeme yüksek dansiteli viscoelastik malzemedir. Vücut basıncına ve ısısına duyarlıdır. Yüksek yoğunlukta kullanılan viscoelastik malzeme sayesinde hem uyku kalitesinin artmasını hem de yatağın daha uzun ömürlü
olmasını sağlar. 

Güne Dinç Başlatan Akıllı Yatak...

Uyku kalitesini arttırarak bel ve sırt ağrılarını minimuma indirmeye yardımcı olan, rahat bir gece uykusundan sonra güne dinamik başlanmasına olanak sağlayan Pervinca, Pocket Spring yay sistemi üzerine uygulanan Visco katmanı ile uyku keyfinize keyif katıyor.

 


İndirimli Fiyatı KDV Dahil:

₺0,00
About

GERÇEK KONFORU ESTETİK İLE BULUŞTURDUK

YAŞAM ALANLARINIZA KALİTE, ESTETİK VE KONFOR KATMAK ADINA YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM VE USTALIKLA,DÜNYA TRENDLERİNİ VE DEKORASYONDA EN SON TASARIMLARI EVİNİZE TAŞIYORUZ.

Modern çizgimiz, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend koleksiyonlarımız ile gerçek konforu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şık bir konseptte tüm koleksiyonları bir arada sunmak amacı ile geliştirdiğimiz konsept mağazalarımızda ‘’evim senin kimliğin’’ diyerek tüketicimize daha yakın duruyoruz. Dünya tüketim eğilimlerini ve gelişmeleri yakından takip ediyor ve estetiği harmanlayarak ürettiğimiz koleksiyonları, dünyanın bir çok noktasına ulaştırarak global bir vizyon ile büyüyoruz.