YATAK ÖZELLİKLERİ

Multi Spring Yay Sistemi
Bu sistemde, dar çaplı yaylar kullanılmaktadır. Direnç, vücudun her yanına eşit olarak dağılır, ekstra rahat bir uyku ortamı hazırlar.

Bonel Yay Sistemi
Bu sistemde yaylar, ısıl işleme tabi tutularak dayanıklılığı artırılmış yüksek karbonlu çelik tellerle birbirine bağlanır ve yorma işlemi uygulanarak ömrü uzatılır. Vücut ağırlığının yüzeye dağılmasına olanak veren sistem, süper esnekliği ile tanınır ve ideal bir uyku ortamı sağlar.

Pocket Spring Yay Sistemi
Dünyada kullanılan en gelişmiş yay sistemi olan ‘ ‘Pocket Spring Yay Sistemi”nin en belirgin özelliği, sürtünmeyi ve aşınmayı önlemek amacıyla her bir yayın tela kılıiiar arasına geçirilmiş olmasıdır. Pocket Spring Sisterrıi ile üretilen Konfor yataklarında,vücudun ağırlık noktalarına göre düzenlenen, farklı dirençlerdeki yay dizimi kullanılmaktadır. Böylece, mükemmel rahatlık ve ergonomi sağlanır.

Visco Ozelliği
Visco Elastik Sünger NASA tarafından astronotlar için gelistirilmistir. Visco malzeme basınç indirgeme özelliği sayesinde astronotların uzay yolculuklarında maruz kaldıkları basınç sorununa çözüm getirmiştir. Milyarlarca mikroskobik hafıza hücresine sahip visco elastik sünger, hücrelerinin hareket yeteneği sayesinde ısı ve ağırlığa duyarlı olarak vücudun şeklini alır ve vücuda kusursuz uyum sağlar. Akıllı sünger adı verilen visco elastik sünger günümüzde gelişen teknoloji sayesinde yatak ve yastıklarda da kullanılmakta ve bizlere mükemmel uyku fırsatı sunmaktadır.

About

GERÇEK KONFORU ESTETİK İLE BULUŞTURDUK

YAŞAM ALANLARINIZA KALİTE, ESTETİK VE KONFOR KATMAK ADINA YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM VE USTALIKLA,DÜNYA TRENDLERİNİ VE DEKORASYONDA EN SON TASARIMLARI EVİNİZE TAŞIYORUZ.

Modern çizgimiz, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend koleksiyonlarımız ile gerçek konforu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şık bir konseptte tüm koleksiyonları bir arada sunmak amacı ile geliştirdiğimiz konsept mağazalarımızda ‘’evim senin kimliğin’’ diyerek tüketicimize daha yakın duruyoruz. Dünya tüketim eğilimlerini ve gelişmeleri yakından takip ediyor ve estetiği harmanlayarak ürettiğimiz koleksiyonları, dünyanın bir çok noktasına ulaştırarak global bir vizyon ile büyüyoruz.